Hazır Site Kayra Sigorta AcenteliğiHazır Site mustafaekici.com.tr

Acenteliklerimiz;

 

 

 

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 70'in üzerinde ülkede 180 bini aşkın çalışanı ile 75 milyon müşterisine bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmetleri veren Allianz Sigorta, dünyanın en büyük 20. şirketi unvanının sahibidir

Daha Fazla Bilgi

 

Türkiye'de sigortacılık sektörünün öncü sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım ve hukuksal koruma alanlarında hizmet vermektedir.

>Daha Fazla Bilgi

 

Temelleri 1831 yılında atılan Generali Sigorta 60'ı aşan ülkede temsilciliği, 500'ü aşkın uluslararası şirketi, 85.000 çalışanı ile, tüm dünyada 70 milyondan fazla müşterisine hizmet veren dünyanın önde gelen sigorta şirketlerindendir.

>Daha Fazla Bilgi

 

Fransa'da tüm sigorta branşlarında, ayrıca bankacılık ve finansal hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Groupama Sigorta, ülkemizde Başak Sigorta ve Güven Sigorta'yı bünyesine katmıştır.

>Daha Fazla Bilgi

 

1958 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş. öncülüğünde, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi ve 50 den fazla esnaf-sanatkarın katılmasıyla, ülkemizin ilk ve tek kooperatif şirketi olarak kurulmuştur. Birlik Sigorta olan şirket adı 2010 yılında Halk Sigorta olarak değiştirilmiştir.

>Daha Fazla Bilgi

 

2009 yılında ülkemizde faaliyete başlayan Neova Sigorta, geniş ürün yelpazesi ve güçlü finansal yapısı ile büyümesine devm etmektedir.

>Daha Fazla Bilgi

 

 

 

 

30 yılı aşkın ulusal sigortacılık tecrübesi ile 2015 yılında ülkemize faaliyet göstermeye başlayan Orient Sigorta, ülkemizin en yeni sigorta şirketidir.

>Daha Fazla Bilgi

 

Dünyanın öncü Emeklilik ve Hayat şirketlerinden olan Allianz Emeklilik, 2014 yılında Yapı Kredi Emeklilik'i bünyesine katmıştır.

>Daha Fazla Bilgi

 

2012 yılında kurulan, sektörün genç ve dinamik oyuncuları arasında yer alan Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., benimsediği çağdaş hayat sigortacılığı ilkeleri ve müşteri odaklı yapısı ile müşterilerine maksimum fayda sağlayan hizmetler sunuyor.

>Daha Fazla Bilgi

 

 

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta, kuruluş amacına uygun olarak  Türkiye’de elementer sigortacılığın ulaşmadığı mütedeyyin kesim başta olmak üzere sigortacılığın tabana yayılmasına öncülük etmiştir. 

 

>Daha Fazla Bilgi

1936 yılından beri sigortacılık sektöründeki tecrübesi, 100'ün üzerinde çalışanı, Türkiye genelinde bulunan 5 Bölge Müdürlüğü ve 800'e yakın acenteleriyle sektördeki saygın yerini koruyan Ankara Sigorta, %100 Türk sermayesi ile sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

>Daha Fazla Bilgi

Başta İspanya, Avrupa ve Amerika olmak üzere dünya çapında sigortacılık, reasürans, asistans ve finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren MAPFRE, İspanya’nın en büyük sigorta grubudur.

>Daha Fazla Bilgi